Úvod Individuální klientela Golfová turistika
zpět

Golfová turistika


Naše služby nabízíme buď jako komplexní „balíčky“, nebo jako jednotlivé služby. Jakékoliv části golfových balíčků se dají objednat samostatně, nebo v případě zájmu obměnit.

Tematické golfové balíčky

Golfový balíček je několikadenní program s kompletním servisem, kde se o Vás postaráme podle vašich představ. Golfové balíčky zahrnují dopravu, ubytování, stravu, zajištění golfového hřiště, popřípadě hru s trenérem, dále výlety, wellness & spa programy a jiné kratochvíle dle Vaší chuti a přání. Golfové balíčky si můžete vychutnat sami, ve dvojici, v celém flightu, nebo i ve větších skupinkách.

Individuální golfový program

Individuální program je obdoba golfových balíčků a je určen těm, kteří se nespokojí s jednoduchým programem. Řekněte nám, co byste rádi a my to pro Vás zařídíme. Trošku extrémního sportu? Není problém. Jsou Vám po chuti lázně? Zařídíme. Stačí si jen říct a my poskládáme program přímo pro Vás.

Účast na golfových turnajích

Rádi byste se zúčastnili některého z turnajů, ale máte to daleko z domova, nebo nevíte přesně jak na to? Nechte nás zařídit pro Vás kompletní servis v průběhu celého vašeho pobytu a nebudete se muset starat o nic víc, než svůj švih a skóre ve hře.

Uspořádání golfových eventů na klíč

Potřebujete poskládat kompletní golfový program pro Vás a vaše přátele, kolegy, nebo firmu? Zadejte nám Vaše požadavky a zbytek už nechte zcela na nás. Třeba Vás i trošku překvapíme a vy si budete moci se svými přáteli, či obchodními partnery už jen vychutnávat kompletní servis.

Balíčky

Golfový balíček Střední Čechy (pdf 2MB)
Golfový balíček západ (pdf 1MB)
Golfový balíček jih (pdf 2MB)

Seznam služeb pro cestovní kanceláře

Kontaktujte nás!

Zaujala Vás naše nabídka?
Máte nějaký dotaz?
Vyplňte formulář, ozveme se Vám!

Povinné položky