zpět

Další služby

Golfová turistika

V posledních několika letech se v ČR začíná golfová turistika skutečně rozvíjet a rozmáhat. Potřebujete pro své klienty, zaměstnance, či pro známé zajistit několikadenní program plný výletů, zábavy a golfu? Nechte celou záležitost na nás a nebudete litovat. Naše síť nasmlouvaných golfových hřišť a trenažérů Vás jistě uspokojí, zbytek programu navrhneme podle Vašich požadavků, přání a možností. Samozřejmostí je doprava našimi vozidly, zajištění ubytování, výletů, průvodce, nebo třeba i kratšího lázeňského pobytu dle vašeho výběru a chuti.

Wellness a spa

Naše země má mnohasetletou tradici v lázeňství, ke kterému se v posledních letech opět začaly upírat zraky celého světa. Wellness a spa začalo být populární mezi širokou veřejností pro své blahodárné účinky na lidský organismus, i vysokou míru psychického uvolnění. Neváhejte svým klientům, či zaměstnancům nabídnout tyto příjemné a zároveň zdravé kratochvíle. Vymyslíme pro Vás a Vaši firmu program na míru tak, aby Vaši zaměstnanci byli spokojeni a uvolněni se vrátili do pracovního procesu. A Vaši klienti se na Vás v příští sezóně jistě znovu rádi obrátí.

Kompletní programy dle individuálních požadavků pro osobní i firemní účely

Naše firma se specializuje na připravování kompletních programů podle přání zákazníka. Dokážeme zajistit ubytování, přepravu, kulturní akce, výlety, tlumočníka, průvodce, výlet lodí, horkovzdušným balónem, golfové programy, lázně, luxusní eventy, adrenalinové eventy, svatby, catering, co si jen vzpomenete. Neváhejte se tedy na nás obrátit s jakoukoli poptávkou, nápadem, či návrhem. Jsme schopni zajistit téměř vše, co jste vy schopni si vymyslet.

Golfové turnaje a akce pro firemní i osobní účely

Mnoho firem pro své klienty, konkurenci, či zaměstnance pořádají golfové turnaje od funmatchů po profesionální soutěže. Rádi byste také něco podobného zkusili a nevíte, jak na to? Nechte nás to zařídit. Dejte nám pár základních údajů a představ a my Vám vytvoříme golfový event na míru. K tomu nabídneme ubytování, dopravu, zajištění kulturních akcí, vystoupení celebrit na Vašem golfovém turnaji, popřípadě tlumočníka, nebo cokoliv budete potřebovat.

Výlety lodí, balónem, letadlem …

Mají Vaši klienti chuť na trošku adrenalinu, nebo romantiky? Ojedinělé eventy pro náročné, jako je například výlet pro dva horkovzdušným balónem se šampaňským a košem ovoce. Trocha adrenalinu při vyjížďce tankem, či výletem letadlem. Nebo v neposlední řadě výlety lodí po našich řekách, především po Vltavě pod Pražskými mosty po setmění, i pro větší skupiny lidí. Tyto akce se dají využít i pro teambuildingové firemní programy, nebo pro klienty jako osvěžení konferencí, či výjezdních zasedání, jak si budete přát.

Balíčky

Golfový balíček Západ

Golfový balíček Střed

Golfový balíček Jih

Luxusní svatba ve Zlaté Praze

Seznam služeb pro cestovní kanceláře a firmy

Kontaktujte nás!

Zaujala Vás naše nabídka?
Máte nějaký dotaz?
Vyplňte formulář, ozveme se Vám!

Povinné položky